Єдине чого варто боятися – це самого страху

FearsЦя стаття для людей, які працюють не покладаючи рук, щоб забезпечити свої сім’ї. Також вона для політиків і керівників, які дійсно хочуть брати участь у позитивних змінах. Є надія в Україні. Крім того, є платформа для вас. У нас є приказка в Америці: «Ви можете привести коня до води, але не можна його змусити пити». Крім того, у цій статті я опишу які позитивні зміни реформ можуть відбутися в Україні.

Американська система – не ідеальна. Насправді, ідеальна демократія неможлива. Кожна демократія по всьому світу постійно формує більш досконалий союз. Процес створення змін вступає у безкінечні дії.

В ідеальному суспільстві політики мають першими зробити крок у правильному напрямку. Ми живемо не в ідеальному світі. Громадяни повинні мати мужність, щоб стояти на пропагандистській платформі мирним шляхом. В Америці, ми не просто говоримо про зміни. Ми об’єднуємося і змушуємо політиків слухати наш крик про свободу.

В Американській історії був час, коли рівність між чорними і білими розглядалася як нездійсненна мета. У цьому випадку наші громадяни згуртувалися за лідером і змусили наших політиків слухати. Зрештою, політики слухали і зміни відбувалися. Також, був час коли гей-шлюби здавалися неможливими. Тим не менш, американці організовували мирні акції за свої переконання і боролися за зміни. Знову ж таки, політики слухали і зміни відбувалися.

Тим не менш, американці спокійно до цього ставилися. Ми можемо зазирнути у нашу історію і побачити, що зміни можливі. Це дає нам натхнення і сили продовжувати, коли здається, що змінити неможливі. Українці не можуть дозволити собі таку розкіш. Ви повинні створювати приклади самостійно. Майбутні покоління будуть посилатися на ваш приклад після Революції Гідності. Проаналізуючи ваш приклад вони будуть визначати чи можлива знову боротьба проти тиранії. Кожен день ви повинні казати собі: “як я можу вплинути на наступні покоління прихильників реформ?”

В 21-м столітті, лідери повинні прислухатися до своїх громадян. Але, громадяни повинні організуватися мирні акції в цілях досягнення свободи. В Америці ми пройшли через безліч змін впродовж нашої історії. Кожна зміна була навіяна громадянами, які цього хотіли. Люди не чекали своїх політиків, щоб сказати їм, що думати. Замість цього, вони згуртувалися разом і відстоювали те, у що вірили.

Один з батьків-засновників США, Томас Джефферсон, одного разу написав: “коли люди бояться свого уряду, там тиранія; коли уряд боїться людей, там свобода.” Багато людей в Україні бояться свого уряду. Не так досягається свобода.

До прикладу, я чув розповіді, вкорінені в страху від нещодавніх урядових комісій. Ці комісії створювалися з метою викорінення корупції. Однак страх привів їх до тієї ж рутини корупції. Це не свобода. Люди, які виступають проти цього страху не слід відкидати в сторону, як побитих собак. Такі сьогоднішні герої України.

Зміни не можуть настати від дій одного громадянина. Люди мають колективно виступати проти правопорушень, щоб забезпечувати краще рішення. Не думайте, що ви нічого не можете зробити. Це жахлива ментальність. Якщо це нормально, зміни ніколи не настануть в вашій країні. Не зараз і не через 100 років.

Америка не була побудована шляхетними чоловіками. Вона була побудована звичайними людьми, а думка, що будь яка благородна людина або лідер залежать від добробуту своїх послідовників. Українці повинні відкрити очі та побачити можливості змінювати свою країну в кращу сторону. Західний світ не може зробити це за вас. Нормальні громадяни повинні затьмарити минулі методи розбещеності. Дуже важливо, щоб люди справді збиралися мирним шляхом для змін у своїй країні. Зверніться до місцевої ради та візьміть участь у процесі реформування. Долучайтеся до розробки змін у вашій країні і це станеться.

 

*Ось такі думки Роману Річарда. Жодним чином не відображають ті корпусу миру або її філій.

2 thoughts on “Єдине чого варто боятися – це самого страху

  1. I’ve just read it! I can’t believe it was written by a young American, such wise thoughts .And … yes, it’s great ! Keep up your work! This post makes me change something in my life. I’ll tell my husband to read it today. I’m sure he’ll like it ,too. Is your Ukrainian that well after being in Ukraine for only several months? If you need someone to practise your Ukrainian in exchange for English , feel free to contact ))) Thanks a lot for everything you ‘re doing for my country.

    Like

    1. Thank you for the kind comment. I did have my counterpart who works with me help with the translation. It is my first post in Ukrainian. However, the thoughts were my own. I hope your husband enjoys reading it. Please let me know what he thinks.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s